Kontakta våra experter

Vi vill att det ska gå bra för svenska bygg- och installationsföretag. Därför tycker vi det är onödigt att så många företag lägger onödigt mycket tid på administrativa uppgifter som kan utföras och hanteras mycket smartare. Vi tror helt enkelt att framtidens byggföretag har full koll på sina projekt, och kommunicerar och delar dokument mellan kontor och fält enkelt, smidigt och effektivt. Vi på Fieldly hjälper dig med detta.

Axel Laurin
Senior Account Executive
axel@fieldly.com
073 - 529 59 46
Mattias Palm Torres
Senior Account Executive
mattias@fieldly.com
070 - 910 10 33
Erik Dickman
Senior Account Executive
erik.dickman@fieldly.com
073 - 626 17 21
Adam Jonasson
Senior Account Executive
adam@fieldly.com
076 - 308 87 22
Emil Johansson
Account Executive
emil@fieldly.com
073 - 510 91 28
Albin Persson
Sales Development Representative
albin.persson@fieldly.com

Besök oss

Fieldly AB
Dockplatsen 1
‍211 19 Malmö

Behöver du teknisk support?