Kontakta vårt säljteam

Vi på Fieldly vill att det ska gå bra för svenska bygg- och installationsföretag. Därför tycker vi det är onödigt att så många företag lägger onödigt mycket tid på administrativa uppgifter som kan utföras och hanteras mycket smartare. Vi tror helt enkelt att framtidens byggföretag har full koll på sina projekt, och kommunicerar och delar dokument mellan kontor och fält enkelt, smidigt och effektivt. Vi på Fieldly hjälper dig med detta.

Victor Battisti
Sales Manager
victor@fieldly.com
Axel Laurin
Senior Account Executive
axel@fieldly.com
073 - 529 59 46
Mattias Palm Torres
Senior Account Executive
mattias@fieldly.com
070 - 910 10 33
Adam Jonasson
Account Executive
adam@fieldly.com
076 - 308 87 22
David Palm
Account Executive
david@fieldly.com
073 - 380 80 94
Erik Dickman
Account Executive
erik.dickman@fieldly.com
073 - 626 17 21
Pontus Sterner Johansson
Account Executive
pontus@fieldly.com
Filip Ekdahl
Account Executive
filip@fieldly.com
073 - 849 42 60
Emil Johansson
Sales Development Representative
emil@fieldly.com
073 - 510 91 28
Pontus Johansson
Sales Development Representative
pontus.j@fieldly.com

Besök oss

Fieldly AB
Dockplatsen 1
‍211 19 Malmö

Behöver du teknisk support?