Kontakta vårt säljteam

Vi på Fieldly vill att det ska gå bra för svenska bygg- och installationsföretag. Därför tycker vi det är onödigt att så många företag lägger onödigt mycket tid på administrativa uppgifter som kan utföras och hanteras mycket smartare. Vi tror helt enkelt att framtidens byggföretag har full koll på sina projekt, och kommunicerar och delar dokument mellan kontor och fält enkelt, smidigt och effektivt. Vi på Fieldly hjälper dig med detta.

Victor Battisti
Senior Account Executive
victor@fieldly.com
073 - 535 08 55
Axel Laurin
Senior Account Executive
axel@fieldly.com
073 - 529 59 46
Mattias Palm
Senior Account Executive
mattias@fieldly.com
070 - 910 10 33
Isak Strand
Account Executive
isak@fieldly.com
073 - 356 55 80
Adam Jonasson
Account Executive
adam@fieldly.com
076 - 30 88 722
David Palm
Account Executive
david@fieldly.com
073 - 38 08 094

Besök oss

Fieldly AB
Dockplatsen 1
‍211 19 Malmö

Behöver du teknisk support?