Testa Fieldly gratis idag!

Fler än 22.000 nöjda användare världen över

Om Fieldly

2014 tog vi Fieldly till marknaden. Vi visste att många bygg-och installationsföretag arbetade innefektivt, och hade stora brister i hanteringen av viktiga dokument och rapporter. Mycket information antecknades på papper, och nådde inte rätt personer i rätt tid. Det var hög tid för förändring. Det var dags för digital projekthanthantering för smartare byggbolag.

Sven Paulin & Daniel Krusenstråhle, grundare

Vi är Fieldly

Vi på Fieldly brinner för att skapa framtidens byggbransch. Vi tror att det kräver en rad olika perspektiv. Team Fieldly består därför av ingenjörer, utvecklare, marknadsförare och säljare som alla delar samma vision; en smartare byggbransch.

Management

Anders Boman
CEO
anders@fieldly.com
Daniel Krusenstråhle
Chief Product Officer
daniel@fieldly.com
Sven Paulin
Chief Marketing Officer
sven@fieldly.com
Lars Dahlén
Chief Information Officer
lars@fieldly.com
Tomasz Warkocki
Chief Technology Officer
tomek@fieldly.com
Johan Risenfors
Chief Commercial Officer
johan@fieldly.com
Johannes Ivarsson
Chief Customer Officer
johannes@fieldly.com
Valle Wantzin
VP Growth
valle@fieldly.com

Sales

Victor Battisti
Senior Account Manager
victor@fieldly.com
073 - 535 08 55
Nicklas Karlsson
Account Manager
nicklas@fieldly.com
076 - 306 07 29
Mattias Palm
Account Manager
mattias@fieldly.com
070 - 910 10 33
Axel Laurin
Account Manager
axel@fieldly.com
073 - 529 59 46

Customer Success

Johannes Ivarsson
Chief Customer Officer
johannes@fieldly.com
Fredrik Walter
Customer Support
042 - 600 56 50

Marketing

Sven Paulin
Chief Marketing Officer
sven@fieldly.com
Eitvydas Rastutis
Marketing Manager
eitvydas@fieldly.com
Emma Olevik
Reporter
emma@fieldly.com

Finance

Paulina Krusenstråhle
Economy

Product

Daniel Krusenstråhle
Chief Product Officer
daniel@fieldly.com
Lars Dahlén
Chief Information Officer
lars@fieldly.com
Tomasz Warkocki
Chief Technology Officer
tomek@fieldly.com
Johan Risenfors
Chief Commercial Officer
johan@fieldly.com
Lena Dahlén
Technical Writer
Magda Piechota
UX-expert
Johanna Hedåker
UX-expert
Mikołaj Grzyb
Frontend Developer
Olga Grabek
Frontend Developer
Magda Malinowska
Backend Developer
Piotr Protas
Backend Developer
Marcin Urban
Backend Developer
Grzegorz Sawczuk
Android - iOS Developer
Tomasz Wojtkowiak
iOS Developer
Lukasz Karwowski
QA Manager
Anna Rozmus
Junior QA
Magda Waldzińska
Junior QA
Andrzej Zawadzki
Construction Industry Expert

Redo att sätta igång? Vårt team är här för att hjälpa dig.

TESTA GRATIS
ProduktPriserLösningarResurserOm FieldlySupport
Fieldly AB © 2019 . All Rights Reserved