Testa Fieldly gratis idag!

Fler än 22.000 nöjda användare världen över

Om Fieldly

2014 tog vi Fieldly till marknaden. Vi visste att många bygg- och installationsföretag arbetade ineffektivt, och hade stora brister i hanteringen av viktiga dokument och rapporter. Mycket information antecknades på papper, och nådde inte rätt personer i rätt tid. Det var hög tid för förändring. Det var dags för digital projekthanthantering för smartare byggbolag.

Sven Paulin, grundare

Vi är Fieldly

Vi på Fieldly brinner för att skapa framtidens byggbransch. Vi tror att det kräver en rad olika perspektiv. Team Fieldly består därför av ingenjörer, utvecklare, marknadsförare och säljare som alla delar samma vision; en smartare byggbransch.

Management

Anders Boman
CEO
anders@fieldly.com
Sven Paulin
Chief Marketing Officer
sven@fieldly.com
Lars Dahlén
Head of R&D
lars@fieldly.com
Tomasz Warkocki
Chief Technology Officer
tomek@fieldly.com
Johan Risenfors
Chief Commercial Officer
johan@fieldly.com
Johannes Ivarsson
Chief Customer Officer
johannes@fieldly.com
Valle Wantzin
VP Growth
valle@fieldly.com

Sales

Victor Battisti
Senior Account Executive
victor@fieldly.com
073 - 535 08 55
Axel Laurin
Account Executive
axel@fieldly.com
073 - 529 59 46
Mattias Palm
Account Executive
mattias@fieldly.com
070 - 910 10 33
Isak Strand
Account Executive
Adam Jonasson
Sales Development Representative
David Palm
Sales Development Representative

Customer Success

Johannes Ivarsson
Chief Customer Officer
johannes@fieldly.com
Fredrik Walter
Customer Support
042 - 600 56 50

Marketing

Sven Paulin
Chief Marketing Officer
sven@fieldly.com
Eitvydas Rastutis
Senior Marketing Manager
eitvydas@fieldly.com
Linnéa Ivarsson
Content Marketer
linnea.ivarsson@fieldly.com

Product

Lars Dahlén
Head of R&D
lars@fieldly.com
Tomasz Warkocki
Chief Technology Officer
tomek@fieldly.com
Johan Risenfors
Chief Commercial Officer
johan@fieldly.com
Edvard Gezin
Product Designer
Lena Dahlén
Technical Writer
Eva Marnfeldt
Technical Writer
Magda Piechota
UX-expert
Mikołaj Grzyb
Frontend Developer
Olga Grabek
Frontend Developer
Magda Malinowska
Backend Developer
Piotr Protas
Backend Developer
Marcin Urban
Backend Developer
Grzegorz Sawczuk
Android - iOS Developer
Tomasz Wojtkowiak
iOS Developer
Lukasz Karwowski
QA Manager
Anna Rozmus
Junior QA
Magda Waldzińska
Junior QA
Andrzej Zawadzki
Construction Industry Expert

Redo att sätta igång? Vårt team är här för att hjälpa dig.

TESTA GRATIS
ProduktPriserLösningarResurserOm FieldlySupport
Fieldly AB © 2020 . All Rights Reserved